Jak to działa?
Jak używać kodów rabatowych?

Znajdujesz sklep, a następnie klikasz w kod

Wyszukujesz interesujący Cię sklep. Zapoznajesz się z warunkami rabatu, a następnie klikasz w przycisk, aby otrzymać kod.

Wpisujesz kod

Wpisujesz kod w specjalne pole podczas realizacji zamówienia. W większości przypadków będzie to pole KOD RABATOWY podczas dokonywania płatności.

Otrzymujesz rabat

Rabat zostaje naliczony, a Ty możesz cieszyć się zakupem oraz zaoszczędzonymi pieniędzmi.

Wpisz swój adres mailowy i otrzymuj najnowsze kody rabatowe do ORANGE oraz pozostałych sklepów.

Wygasłe kody rabatowe:

Podobne kody rabatowe i promocje

kupon rabatowy Nazwa.pl
Promocja
2

dodany: wygasa: do odwołania

Promocja 350 zł

Promocja 350 zł - po wypełnieniu formularza serwer w znacznie niższej cenie.

Weź udział w promocji
kupon rabatowy Helion
Promocja
5

dodany: wygasa: do odwołania

Darmowa dostawa

Darmowa dostawa - przy zamówieniu produktów, których wartość przekracza 300 złotych.

Weź udział w promocji
kupon rabatowy eTutor.pl
Promocja
42

dodany: wygasa: do odwołania

Promocja

Promocja - za pośrednictwem strony eTutor.pl masz mozliwość nauczenia się języka obcego bez wychodzenia z domu

Weź udział w promocji

Instrukcja obsługi dokonywania zakupów w sklepie Orange

Poniżej znajduje się instrukcja zakupów w sklepie telefonii komórkowej Orange. Mamy nadzieję, że ułatwi ona przejście całej procedury zakupów przy użyciu kodów rabatowych z naszej strony.

Zapraszamy:

Krok 1

KodyRabatowe.pl dają Ci możliwość dokonywania zakupów w sklepie Orange w wyjątkowo korzystnych cenach. Od czego należy więc zacząć? Wystarczy, że w wyszukiwarce Google wpiszemy hasło "kody rabatowe Orange", albo też użyjemy naszej wyszukiwarki wpisując w niej "Orange".

Krok 2

Jesteśmy już na podstronie sklepu na naszej witrynie. Teraz pora wytłumaczyć jedną kwestię , a mianowicie znaczenie oraz działanie czerwonych buttonów przy opisie każdego rabatu:

Button z kodem rabatowym

Ten button oznacza, że do otrzymania opisywanej zniżki konieczne jest wpisanie w koszyku zamówienia szczególnego kodu rabatowego. W swoim czasie zaznaczymy co należy zrobić.

Button z kodem rabatowym

Z kolei ten oznacza, że zostaniemy przeniesieni na stronę sklepu z już przecenionymi produktami i nawet nie musimy wpisywać żadnego kodu rabatowego - po prostu cieszymy się zakupami.

Krok 3

Wybieramy interesujący nas kod rabatowy klikając we właściwy button i zostajemy przeniesieni na stronę Orange.

Uwaga: Jeżeli widzimy tylko ramkę, należy wyłączyć AdBlocka, który blokuje pokazanie się całej strony.

Krok 4

Rozpoczynamy przeglądanie oferty. Sporo tego, ale my wybraliśmy telefon "Samsung Galaxy S Advance" za 1zł w dwuletnim abonamencie. Brzmi bardzo zachęcająco.

Krok 5

Dostosowujemy ofertę do naszych preferencji - liczbę darmowych minut, sms-ów, czy pakiety danych. Każdy może zadecydować samemu o ostatecznym kształcie oferty. Warto przy tym wspomnieć, że w każdej chwili możemy rozpocząć czat z konsultantem, który wyjaśni wszelkie nasze wątpliwości. Gotowe? Klikamy "dlej".

Krok 6

Wybieramy numer telefonu dla siebie (oczywiście jeśli jeszcze takiego nie posiadamy w sieci Orange). Dodatkowo otrzymujemy propozycję akcesoriów do telefonu, warto to rozważyć. Decydujemy się i "dalej".

Krok 7

Wypełniamy dane do umowy, dane dostawy i sposób płatności. Wszystko jest standardową procedurą, wyjaśnianie jest zbędne. Pamiętajmy, że przy odbiorze przesyłki należy okazać odpowiednie dokumenty, ich wykaz znajduje się właśnie na tej stronie. Oczywiście akcepujemy też regulami. Po tym wszystkim klikamy "dalej".

Krok 8

Ostatni etap. Dokonujemy płatności w zależności od wybranego sposobu i potwierdzamy zamówienie. Pozostaje nam już tylko czekać na kuriera, który dostarczy nam telefon wraz z odpowiednio sporządzoną umową. Podpisujemy i od tego momentu jesteśmy już posiadaczami nowego telefonu wraz z atrakcyjnym abonamentem!

Dane kontaktowe sklepu

Opinie o ORANGE:

Dodaj opinię